Proč SOFICO-CZ?

Jsme česká společnost, která není žádným nováčkem. Nabízíme světové řešení za českou cenu. Pracujeme s vlastními produkty, které vyvíjíme a neustále je zdokonalujeme na základě požadavků a připomínek našich zákazníků. Dodáváme nejen software, ale také know-how a díky změně někdy již zkostnatělých procesů pomáháme ušetřit Vaší společnosti nemalé náklady.

Očekávejte perfektní funkčnost

V naší společnosti tvoříme moderní a plně responzivní úspěšné weby a e-shopy, komplexní informační systém SOFIX, unikátní objednávkové systémy či řešení pro elektronickou evidenci tržeb. Vytváříme napojené e-shopy na libovolný skladový systém. Specializujeme se na velkoobchody a maloobchodní řetězce.

Firmám pomáháme už přes 15 let

Snažíme se rozvíjet potenciál našich klientů, zvyšovat jejich zisk a efektivitu, snižovat náklady a spojit je se zákazníky. Zákazníkům poskytujeme své postřehy a dlouholeté zkušenosti. Při realizaci jsme rychlí a orientováni na výsledek.

Pevná vize

Cílem je pro nás vždy spokojený klient. Jak si to ověříte? Vyzkoušejte nás nebo se podívejte, co o náš řekli naši klienti, případně na reference. Věříme, že Vás přesvědčíme o našich schopnostech a zkušenostech a vznikne tím prostor pro dlouhodobou a úspěšnou spolupráci. Naši práci děláme vždy s radostí. Zákazníků jsme si vždy vážili a vážit budeme. Staráme se o to, aby Vy jste se mohli věnovat plně své práci a nemuseli řešit internetový obchod či procesy, které zvládne náš komplexní informační systém.

Otevřenost a přátelské prostředí

Snažíme se o otevřené a přátelské prostředí. Náš tým práce baví a chceme, aby i naši klienti měli dobrý pocit ze spolupráce a dlouhodobě se na náš obraceli.

Vlastní řešení na míru

Důležitý je pro nás individuální přístup ke klientovi. Vždy se snažíme maximálně přizpůsobit jeho požadavkům i možnostem. Poté hledáme a nacházíme optimální řešení pro danou situaci.

Provoz na našich serverech

Nabízíme provoz SOFIXU či ORDISU na našich serverech, čímž zákazníkům odpadá starost o hardware i počáteční náklady na jeho pořízení. Máme bohaté zkušenosti s novými prodejními kanály, které mohou být dalším zdrojem příjmů.

Nový produkt - COVIDAPP - elektronická evidence COVID testů - více na covidapp.cz