Informace o našich produktech na 608 207 091
Online podpora

Řekli o nás

Ing. Pavel Křeček, jednatel STEJKR, s. r. o.

V dnešní době je široká nabídka firem, které nabízejí realizace e-shopů. Po týdnech porovnávání a analýz jsem se rozhodl pro ORDIS E-Shop.
S firmou SOFICO-CZ jsem velmi spokojen. Vyhovuje mi zejména osobní přístup ke klientům, profesionalita, vysoká odbornost zaměstnanců
a vstřícnost vedení společnosti.

Martin Stupka,  majitel velline.cz

Ještě teď si vzpomínám jak jsem vybíral firmu, která by kompletně zajistila všechny potřebné věci v oblasti IT. Jsme rád, že jsem si vybral firmu SOFICO, která mi dodala komplexní informační systém, který mi ušetřil náklady na podnikání a hlavně také čas na rodinu a koníčky. Předností společnosti SOFICO je rychlost, kvalita a nadčasové zpracování zakázek.Velice cenná je také vstřícnost, spolehlivost a schopnost operativně se přizpůsobit firemním požadavkům.

Petr Němeček, majitel Adria Gold

Pro naše firemní potřeby neexistuje na českém trhu lepší řešení než SOFIX. Díky tomuto systému máme pod kontrolou výrobní, distribuční, obchodní a logistické operace v reálném čase!

Jiří Fiala,  jednatel firmy COMTHERM-BRNO s.r.o.

Objednávkový systém ORDIS jsme si vybrali po doporučení jiné firmy, která jej používala dva roky. My jej požíváme již šestým rokem. V tomto roce jsme přidali  e-shop, který navazuje na náš skladový program, takže jeho spuštění proběhlo za méně jako dva měsíce. 

Dále oceňujeme spolehlivost a profesionalitu pracovníků firmy SOFICO při nastavování a případných úpravách, které se provádí na dálku a většinou ve stejný den, kdy byly objednány.