Informace o našich produktech na 608 207 091
Online podpora

Poslední větší projekty

CBA Czech

Začátkem letošního roku jsme se dohodli s družstvem CBA, že budeme implementovat systém SOFIX členským prodejnám, které dosahují nadprůměrného obratu. Řešení je vyvinuto a implementuje se u prvních zákazníků.

COOP JEDNOTA BOSKOVICE, s. d.

V prosinci letošního roku dokončíme rozsáhlý projekt zavedení pokladního a skladového systému na všech 120 prodejen Jednoty Boskovice.

POLAR TRADING, s. r. o.

Implementace IS SOFIX v plném rozsahu včetně řízených skladů, účetnictví, ORDISU pro obchodní zástupce. Firma je významným velkoobchodním distributorem mraženého zboží a zároven zajištuje logistické a skladovací kapacity dalším firmám. Všechny procesy s tím spojené SOFIX komfortně řeší.

ElPe Čáslav, s. r. o.

Velkoobchod elektroinstalačním materiálem s pobočkami v Čáslavi a Praze. Komplexní implementace SOFIXU, ORDISU a e-shopu.

BIOM, s. r. o.

Významný dovozce hnojiv, zemědělských a zahradnických potřeb, obsluhující velko i maloobchodní zákazníky.

Řízení skladových zásob v Jednotě Trnava

Dokončujeme velký projekt iniciovaný COOP Jednotou Slovensko, který má umožnit všem slovenským Jednotám objednávat zboží z centrály a nenechávat tak tuto důležitou činnost na vedoucíchprodejen.

Optimalizace zásob v COOP Jednotě Hořovice, s.d.

V říjnu 2013 jsme dokončili implementaci OPTISU, tj. systému pro optimalizaci zásob na prodejnách v Jednotě Hořovice. Systém spolehlivě funguje a šetří peníze na všech 110 prodejnách.

JASO distributor – SOFIX

V průběhu roku 2012 jsme postupně naimplementovali informační systém SOFIX ve významné distribuční firmě JASO DISTRIBUTOR, s. r. o., která zásobuje nápoji a potravinami Brno a široké okolí.

 

 

Řekli o nás