Informace o našich produktech na 608 207 091
Online podpora

Aktuality

26.5.2014 Výběrové řízení

Pro posílení týmu hledáme schopné projektové manažery, konzultanty a servis manažera. Firma roste, daří se nám získávat nové a nové zákazníky a musíme pro ně zabezpečit dostatek kapacit.

19.5.2014 Změny v zákaznickém servisu

Již brzy představíme nový systém pro zadávání hot-line požadavků a zlepšíme informovanost zákazníků o stavu jejich řešení a vyřešení.

20.4.2014 Představujeme nový ORDIS E-SHOP

Po usilovné práci se nám podařilo vydat zbrusu novou verzi e-shopu, která obsahuje nejmodernější funkce a vychytávky.

12.2.2014 Posilujeme servery a disková pole

Stále více zákazníků přesouvá SOFIX a ORDIS na naše servery, což pro ně znamená velkou úsporu nákladů na hardware a péči o něj. Garantujeme jim téměř 100% dostupnost systémů, hodinové zálohy, ochranu proti virům, výpadku internetu, požáru, krádeži atd.

31.1.2014 Nové implementace přechází do režimu údržby

Během ledna jsme dopilovali veškeré problémy, které se po ostrém nasazení objevily a nové implementace přechází do režimu údržby.

20.12.2013 Implementace finišují

Naši zákazníci si oddechli po Vánočním shonu, odeslali poslední objednávky a těší se na klidné svátky. My je letos opět mít nebudeme, protože finišujeme čtyři velké implementace SOFIXU, které se rozjíždějí k 1.1.2014. Jsme ale dobře připraveni, takže by se vše mělo bez větších problémů zvládnout.

21.6.2013 SOFICO-CZ setkání 2013

V pátek 21.6. 2013 se bude konat firemní setkání v restauraci Maják ve Svitavách.

3.4.2013 Změna sídla firmy

K 10ti letému výročí od  zahájení vývoje objednávkového systému ORDIS jsme si nadělili kancelářskou budovu v centru Svitav.

Přesouváme do ní své oficiální sídlo i kanceláře.

 

25.3.2013 Slavíme 10 let od zahájení vývoje softwaru ORDIS

Datum 25.3.2003 považujeme za datum založení firmy SOFICO-CZ, a. s.

Není sice uvedeno v žádných oficiálních dokumentech, ale pro nás je to datum opravdového začátku.

 

28.2.2013 Aktivní obchodní strategie přináší první ovoce

Za první dva měsíce letošního roku jsme získali nového významného zákazníka na Slovensku, 4 nové zákazníky na IS SOFIX a 6 na ORDIS E-SHOP.

Potvrzuje se nám, že máme špičkový produkt pro velkoobchody a maloobchodní řetězce, který dokáže ve výběrových řízeních porážet zavedené konkurenty.

Naší silnou stránkou je, že se orientujeme pouze na velkoobchody a řetězce a nerozptylujeme se výrobními firmami, státními institucemi apod.

To nám umožňuje řešit každý i zdánlivě nevýznamný detail do hloubky a tím překonáváme konkurenční produkty, které sice dokáží obsloužit jakýkoliv typ firmy či instituce, ale ne tak komplexně a detailně.

 

1.1.2013 Vstupujeme do nového roku, od kterého si hodně slibujeme

Dosud jsme vyvíjeli minimální úsilí v oblasti prodeje. Měli jsme dostatek práce s projekty stávajících zákazníků a dostatek zakázek od zákazníků, kteří se nám ozvali sami.

V loňském roce jsme výrazně posílili programátorské a implementátorské kapacity a v roce 2013 se vrhneme plnou silou do aktivního prodeje SOFIXU a ORDISU.