Informace o našich produktech na 608 207 091
Online podpora

SOFICO-CZ a.s.

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost s mnohaletými zkušenostmi a velkou řešitelskou kapacitou. Vyvíjíme a implementujeme špičkové produkty, které v současné době používá více než 200 zákazníků. Specializujeme se na velkoobchodní firmy a maloobchodní řetězce.

Podívejte se prosím na bližší informace k našim produktům.

logo-sofix

Sofix je komplexní informační systém se zaměřením na velkoobchody, který individuálně řeší potřeby malých a středních firem. Je šitý na míru a detailně řeší procesy a specifické požadavky zákazníků přes obchod, logistiku, účetnictví až po sklady…

logo-ordis

ORDIS je objednávkový systém, který je určen především pro velkoobchody a jejich zákazníky. Svými možnostmi a jednoduchostí obsluhy překračuje dosavadní pojetí elektronického obchodování.
ORDIS komfortně řeší sběr objednávek od zákazníků třemi způsoby…

shop

ORDIS E-shop je vlastní produkt, který vyvíjíme a neustále zdokonalujeme na základě požadavků našich zákazníků. Obsahuje funkce a vychytávky, které najdete pouze na špičkových světových e-shopech. Dokážeme do něj implementovat jakoukoliv moderní funkci. ORDIS Shop nabízí tyto varianty…

 

 

V letech 2016-2018 probíhá v naší společnosti projekt vývoje aplikace SOFIX WMS a SOFIX Zakázky podpořený z Operačního programu Podnikání a Inovace pro Konkurenceschopnost (program ICT a sdílené služby).
CZ_RO_M_M